המערכת

המערכת המושלמת

מארטלו מציעה מערכת שלמה ומתואמת, כולל את מכונות הקפסולות של מארטלו. זהו תנאי מקדים להכנה של אספרסו, אספרסו ארוך, קפוצ'ינו או קפה מענג אחר. הקפה הטחון הטרי נארז לתוך קפסולות תוך מספר שניות ובצורה הרמטית. זה מספק את ההגנה האופטימלית עבור יותר מ-900 טעמים שונים ומבטיח שעונג שתיית הקפה תמיד יהיה טרי. תודות לקפסולות האטומות, הארומות נשמרות בתוך הקפסולות למשך לפחות 18 חודשים. התהליך הפשוט וארומת הקפה הרציפה תרשים אותך.

קפסולות

הקפסולות החדשות שלנו, בעלות מספר פטנטים, חזקות במיוחד. הן עשויות מפלסטיק מיוחד שבעל יכולת שמירה על הארומה שבתוך הקפסולה ומניעת חדירת אוויר לתוכה. דרך שילוב של העיצוב המיוחד של הקפסולה ומכונות הקפסולות של מארטלו, מאפייני הארומה של הקפה מופקות במערכת בעלת תיאום מושלם, עם זרם המים האופטימלי.

הקפה

רק מוצר טוב ביסודו יכול לייצר את הטעם הטוב ביותר בכוס השתייה. זה למה מבחר הטעמים שלנו מתחיל עם חומרי הגלם הטובים ביותר. באזור הטרופי של יערות הגשם בקו המשווה; הפירות הפופלריים של פולי הערביקה והרובוסטה נקטפים באופן ידני בעזרת שיטת "הקטיפה". פולי הקפה הטריים שנקפטים בג'ונגל מפוזרים על רשתות, נהפכים באופן תדיר ועוברים יבוש תחת השמש. לאחר מכן קליפת הפרי מופרדת באופן מכני מפול הקפה, ובכך נשאר פול הקפה הנקי. התערובת האופטימלית נבחרת מפולי הקפה האלה, והם עוברים תהליך קלייה בצורה אינדיבידואלית לכל סוג קפה. אנחנו מיישמים ניסיון של שנים בזמן יצור הקפה המהנה ביותר שלנו עבור העונג שלך.

>> פרטים נוספים < <

סחר הוגן & UTZ

אנו מייחסים חשיבות רבה לקיימות. רוב סוגי הקפה שלנו מאושרים על ידי ה-UTZ, וסוגי קפה נבחרים בעלי אישור סחר הוגן. שני סוגי האישורים מוודאים שעיבוד האדמה במטעי הקפה בעלי קיימות שניתן לעקוב אחריה, שהקרטריונים הסוצאליים מוגדרים לעובדי החווה, ושתאימות הסביבה ושיטות עיבוד האדמה האפקטיביות נבדקות בקפדנות יתרה.

מכונות

כל המכונות של מארטלו מצוידות בפטנט של מערכת חליצה. כדי לתת לקפה את הארומה המלאה, כל המרכיבים האינדיבידואלים פותחו וחושבו בצורה האופטימלית, למשל לחץ משאבה של 20 ברים, חיישן טמפרטורה וכדומה. התפעול הקל הוא יתרון נוסף, אם תרצה להנות מהפסקת קפה לעיתים תכופות יותר.

>> פרטים נוספים < <

הבטחת איכות

בשיתוף פעולה עם הספקים שלנו, אנחנו הצטפרנו לארגון ההתנדבותי, אגודת הסחר הזר הבינלאומית (FTA)\ יוזמת תאימות עסקית וחברתית (BSCI) ואנחנו מחויבים למטרה הזאת:

  • איסור על העסקת ילדים
  • איסור על העסקה בכוח ושימוש בצעדיים משמעתיים
  • איסור על אפליה מכל סוג שהיא
  • שעות עבודה הומניות ורגולציה של שעות נוספות
  • אמצעים לשמירה על הבריאות והבטיחות בסביבת העבודה
  • משכורות שמצייתות לשכר המינמום שמועגן בחוק או שמתאימות לסטנדרטים של התעשייה
  • חופש ההתאגדות והזכות למשא ומתן קיבוצי
  • התחשבות בסביבה ובנושאי בטיחות

מפעל

בהתאם לדרישות המחמירות של סטנדרט המזון הבינלאומי עבור ייצור מוצרי מזון, אנו מבטחים שהקפה הקלוי והטרי, עם כל הארומות שלו, אטום בקפסולה החדשה שפיתחנו, תוך הזמן הקצר ביותר. אנו מבטיחים זאת באתר הייצור שלו בשוויץ, ובכך מבטיחים את האיכות האופטימלית עם הדיוק השוויצרי הטיפוסי.