מדיניות הפרטיות

מדיניות הפרטיות

אנחנו, SuperEspresso AG, מייחסים חשיבות ניכרת להגנה על הפרטיות של כל אינדיבידואל באינטרנט. זה מודגש על ידי מדיניות הפרטיות הנוכחית שלנו.

הסכמה

על ידי שימוש באתרנו, סיפוק כתובת הדואר שלך, כתובת דוא"ל ו\או מספר טלפון, אתה מסכים לאחסון ושימוש במידע שלך, כפי שמתואר בהצהרה הזאת.

שימוש וניכוס של מידע אישי

האחסון של מידע אישי דרך האתר(ים) שלנו לוקח מקום בהכרה והסכמה הנ"ל, שניתן לשלול בכל זמן. ניתן להשתמש במידע שלך על ידי SuperEspresso AG והחברות הקשורות אליה (שותפי מכירות, ספקים) כדי לשלוח פרסומות או תוכן מידע על ידי הודעה או דואר אלקטרוני, עבור בירורים ועיבוד הזמנות, או כדי לשפר את השירותים והמוצרים שלנו. עיבוד מידע מבוסס על ההוראות החלות על ידי הטלקומוניקציה השוויצרית וחוקי ביטחון מידע. ניתן לצפות בחוק המצוין באתר http://www.ris.bka.gv.at/ .

פרטים

עוגיות (אינטרנט) משמשות לתוכן בהתאמה אישית, כדי להימנע מהכנסת סיסמה חוזרת, או כדי להתאים את המידע המוצע להתנהגות המשתמש. אם אתה לא מוכן לאשר שימוש בעוגיות, במידה ותעשה זאת, חלק מהפונקציות באתר יהיה מוגבלות לשימוש. אם תירשם, אנו נשלח לך את המידע ו\או המוצרים שדרשת, בנוסף כל מידע אחר אודות המוצר, חדשות ותוכן שיווקי. אם תספק לנו את כתובת הדוא"ל שלך אנו ניצור עמך קשר דרך הדוא"ל. אנחנו לא נשתף את כתובת הדוא"ל שלך עם שום גורם צד שלישי מחוץ ל-SuperEspresso AG. אם ברצונך לא לקבל יותר מיילים מאיתנו, תוכל ליידע אותנו בכך בכל זמן שתרצה, ואנחנו נבטל את המנוי שלך. כמו כן האתר שלנו כולל קישורים לאתרי גורם צד שלישי אחרים. SuperEspresso AG לא אחראית למדיניות הפרטיות והתוכן של האתרים האחרים. אם ברצונך לא לקבל הודעות מייל מ-SuperEspresso AG, תוכל לבטל את ההסכמה שלך בכל זמן שתרצה. הודעה למייל הבא office@superespresso.com מספיקה.

באתר SuperEspresso AG, משתמשים במתקע עבור הרשת החברתית פייסבוק (www.facebook.de, www.facebook.at). אם אתה מבקר באתר שלנו, המתקע יצור קשר ישיר בין הדפדפן ושרת הפייסבוק. פייסבוק מעודכנים שביקרת באתר שלנו מכתובת ה-IP שלך. אם תלחץ על כפתור ה"לייק" של הפייסבוק בזמן שאתה מחובר למשתמש הפייסבוק שלך, תוכל לקשר את תוכן הדפים שלנו עם המשתמש שלך. אנו רוצים לציין שכספקי העמודים, אין לנו ידע אודות תוכן המידע המעובר או השימוש בו על ידי פייסבוק. תוכל למצוא מידע נוסף אודות מדיניות הפרטיות של פייסבוק באתר http://de-de.facebook.com/policy.php).

אם אינך מעוניין שפייסבוק תהיה בעמדה של שיבוץ ביקורים באתר שלנו למשתמש הפייסבוק שלך, בבקשה התנתק מחשבון הפייסבוק שלך לפני שתמשיך.

תוכל למצוא את התנאים וההתניות הכללים תחת SuperEspresso AG.
בבקשה, נוכל לשלוח את התנאים וההתניות אליך בהודעה.

המידע באתר הזה נוצר על ידי SuperEspresso AG.

SuperEspresso AG. כל הזכויות שמורות. ©

ההצגה האינטרנית מיועדת כמידע כללי. תמונות המוצר יכולות להיות מעט שונות מהגרסה הסופית. למעט שינויים וטעויות.